لينکستان سايتهاي ايراني

 

اخبار لينکستان
فرهنگ و هنر  
 
 
 

تندیس طلایی فیلم رشد برای بچه گربه

دوشنبه 13 آبان 1392  

فیلم «بچه گربه» در ادامهٔ موفقیت‌های بین‌المللی خود این بار جایزه اول هیات داوران چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد را در بخش پویانمایی (انیمیشن) دریافت کرد.

ایلنا: براساس رای هیات داوران جشنواره در بخش پویانمایی فیلم «بچه گربه» به کارگردانی شیوا صادق‌اسدی رتبه اول و فیلم‌های «بابا بزرگ عجیب من» از دینا ولیکوفسکایا روسیه، «اورسوس» از رینیس پترسونز از لتونی، «سلطان و آهو» پروین تجوید از ایران و «نقاشی پرنسس» از یوهانس وایلانه کلادوس مورشهویزر از آلمان به ترتیب رتبه‌های بعدی را کسب و در مراسم پایانی از کارگردان‌های آن‌ها تجلیل به عمل آمد.
به گزارش ایلنا، فیلم پویانمایی بچه گربه تولید امور سینمایی کانون به کارگردانی شیوا صادق اسدی تاکنون جایزه‌هایی زیادی را از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده است.
این فیلم پویا‌نمایی به بیان عواطف و احساسات دختر بچه‌ای خردسال می‌پردازد که با پدر و مادرش زندگی می‌کند اما پدر و مادری که چندان هم پذیرای او نیستند چون غرق در مسایل و مشکلات خود هستند.
یک روز دختربچه متوجه تولد بچه‌گربه‌ای در حیاط خانه‌شان می‌شود و کم کم غرق در زندگی گربه‌ها می‌شود و دنیایش دیگر نه دنیای آدم‌ها، بلکه دنیای گربه‌ها است...
فیلم «بچه گربه» با تکنیک رنگ روغن روی شیشه با مدت زمان ۱۱ دقیقه در امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است.
مراسم پایانی چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد جمعه ۱۰ آبان در سینما فلسطین برگزار شد.
  

< بازگشت >

 
New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2012 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک کامل سايت مجاز است"

آدرس پستي: تهران - صندوق پستي 566/14515