لينکستان سايتهاي ايراني

 

مقالات لينکستان
فرهنگ و هنر
 
 

نگران اندازه نبودن لباس های اینترنتی نباشید

شنبه 15 ارديبهشت 1397  

شرکت آمازون که معمولا با معضل تنگ یا گشاد بودن برخی البسه خریداری شده توسط کاربران مواجه است، راه حلی منحصر به فرد در این زمینه ابداع کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فیوچریسم، این شرکت به افرادی که ۱۰ تصویر اسکن شده سه بعدی از بدن خود را برای آمازون ارسال کنند، یک کارت هدیه ۲۵۰ دلاری هدیه می دهد. البته این افراد باید در یک بازه زمانی ۲۰ هفته ای تصاویر یادشده را برای آمازون ارسال کنند.

آمازون می گوید هدف از اجرای این طرح آن است که درک شرکت یادشده از نحوه تغییر بدن افراد در گذر زمان ارتقا یابد. این شرکت برای تکمیل تحقیق یادشده پرسشنامه ای آنلاین را تدارک دیده و از این طریق اطلاعاتی در مورد وضعیت آمادگی بدنی کاربران و همین طور میزان کاهش یا افزایش وزن بدن آنها جمع آوری می کند.

علاقمندان می توانند برای اسکن سه بعدی بدن خود به مرکزی در شهر نیویورک جمع آوری کنند. کل این فرایند در مورد هر فرد ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و باید در هفته های بعد هم تکرار شود.

واحد اسکن سه بعدی شرکت آمازون به تازگی و بعد از خریداری شرکت بادی لبز توسط آمازون راه اندازی شده و البته نحوه عملکرد آن نگرانی هایی را در مورد نحوه حفاظت شرکت آمازون از حریم شخصی و امنیت کاربران به وجود آورده است.

آمازون می گوید ۲۰ درصد از البسه خریداری شده توسط مردم از سایت آمازون به علت تنگ بودن یا گشاد بودن بازگردانده می شود و اسکن کردن سه بعدی بدن راه حلی برای این مشکل محسوب می شود.   

< بازگشت >

 

 

 

 

 

صفحه اصلي .  مقالات  .  نرم افزار  .  لينکها   ثبت لينک .  تماس با ما  .  تبليغ در لينکستان 

 

لينک به سايت‌ها و وبلاگ‌ها، به معناي تائيد ديدگاهها، مطالب و محتوايشان نيست.

 

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به لينكستان ميباشد.
Copyright © 2003-2019 Linkestan.com, All rights reserved

 " استفاده از مطالب، فقط با ذکر نام و لينک سايت مجاز است "